Teams

Rubrieken

Nieuws

  • Resultaten EYOC Sprint

    vrijdag, 29 juni, 2018 - 14:48

    Vandaag werd op de EYOC in Bulgarije de Sprint gelopen.

    Hierbij de officiële resultaten.

  • WOC-selectie Sprint

    donderdag, 28 juni, 2018 - 11:38

    Afgelopen zondag werd op het VK Sprint in Hasselt de bijkomende WOC-selectie Sprint gelopen tussen Tomas Hendrickx en Wouter Hus.
    Tomas eindigde er vóór Wouter en is dus geselecteerd voor WOC Sprint, samen met Yannick die reeds een Wild Card gekregen had.
    Wouter werd aangeduid als reserve.

  • De inschrijvingen voor de Allerheiligenstage zijn geopend.

  • Veel succes op EYOC!!

    vrijdag, 22 juni, 2018 - 08:42

    Op woensdag 27 juni vertrekken Ems De Smul, Kato Keuppens, Julia Krekels, Jonas Jansen en Liam Thiels, samen met trainer Bart Willems naar Bulgarije om er deel te nemen aan de Europese Jeugdkampioenschappen (EYOC).

    Programma:

  • Allerheiligenstage: helpers gezocht

    dinsdag, 5 juni, 2018 - 13:19

    Dit jaar gaat de Allerheiligenstage door in Bree-Opitter van maandagmorgen 29 oktober tot en met woensdagavond 31 oktober (periode 1) en van woensdagavond 31 oktober tot en met zaterdagnamiddag 3 november (periode 2).

  • EOC: resultaten Sprint

    maandag, 7 mei, 2018 - 08:51

    Tijdens de Sprint kwalificatie wisten Yannick en Tomas zich te selecteren.

    Resultaten

    Tijdens de Sprintfinale behaalde Yannick een mooie 7e plaats. Tomas eindigde als 48e.

    Resultaten

  • Vandaag komen onze seniors in actie op EOC Sprint.

    Deze voormiddag wordt de kwalificatie gelopen.

    Je kan hen live volgen.

    Starttijden:

  • EOC Zwitserland

    donderdag, 3 mei, 2018 - 10:31

    Zondag 6 mei nemen onze seniors Warre De Cuyper, Tomas Hendrickx, Wannes Hendrickx, Wouter Hus en Yannick Michiels deel aan de Sprintwedstrijd op EOC in Zwitserland.

    We wensen hen allen heel veel succes toe!! 

  • Resultaten WOC-selectie Sprint

    dinsdag, 17 april, 2018 - 09:53

    Afgelopen zondag werd de WOC-selectie Sprint gelopen. Deze selectie bestond uit 2 wedstrijden.

    Resultaten: Sprint 1, Sprint 2

    Bij de dames selecteerden zich Fanny Tilkin en Lucie Arno (FRSO).

  • Resultaten WOC-selectie Letland

    dinsdag, 10 april, 2018 - 11:51

    Afgelopen weekend werd in Letland de WOC-selectie Middel en Lang gelopen.

    Er namen geen VVO-atleten deel.

    Middel: Clément Demeuse

    Lang: Tristan Bloemen

    Aflossing: Clément Demeuse, Tristan Bloemen en François Van der Ouderaa

    Dames: Fanny Tilkin

    Resultaten

    Proficiat aan onze FRSO-vrienden!!!

Pagina's